| Smileisfree a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti va rog niste gesturi caracteristice lui Marilyn Monroe? (in afara de rochia fluturata in vant). Scuzati categoria daca e gresita, dar nu stiu unde sa incadrez intrebarea

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai elocvent este micul clip in care canta "Happy Birthday Mister President" lui Kennedy, parerea mea.
Acolo apar toate micile trick-uri care au facut-o asa posh si sex-simbol: genele fluturate lasciv, vorbirea sacadata languros, mainile impreunate intre sani, buclele blonde, inclinarea capului DOAR spre stanga, ca sa isi puna in evidenta alunita, umezirea buzelor intens colorate cu limba...
Ce drequ' ai postat la B&F nu stiu?! Crezi ca fetele se pricep la stfel de lucruri... iti trebuie un barbat cu ochiul format ca sa te lamureasca, ce naiba!