| mihai1353 a întrebat:

Buna Tpu...azi am fost la frizer, si pe lateral m-a tuns cu masina cu marimea 2. iar sus mi l-a lasat mai mare, problema este ca intr'o parte lateral cand am ajuns acasa am vazut ca am 2 pete albe..adica a intrat cu masia de tuns prea tare si mi-a taiat tot parul...intrebarea mea este, peste cat timp aproximativ imi va creste acolo parul inapoi sa nu se mai vada asa albhappy Sunt chiar chel in acele 2 locuri.Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| diverse a răspuns:

Cam in jur la o 7-12 zile dar ar trebui sa te speli pe cap zilnic ca stimuleaza cresterea parului si mai sunt si fixativuri care stimuleaza cresterea parului scrie pe ele
sper sa primesc funda am patit-o si eu si asa am procedat iar fixativ cred ca am folosit de la taft

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

In doua saptamani nu se va mai vedea asa, parul creste destul de repede, mai mult de 1 cm/luna.