| anonim_4396 a întrebat:

happy Azi mi-am luat un ser de la Gerovital Plant Anticadere,si pe eticheta scrie ca trebuie sa il aplic dupa ce m-am spalat cu samponul anticadere tot de la Gerovital Plant, pe care nu il am.Intrebare:Il pot aplica fara sa ma fi spalat cu samponul mentionat mai sus si sa ma spal cu samponul pe care il folosesc eu de obicei? Sau trebuie neaparat cel de sus?

1 răspuns:
| violetajustme a răspuns:

Am cumparat si eu serul si l-am folosit cu samponul anticadere pe care il aveam nu cel de la gerovital...