| Kisses a întrebat:

Chiar își face efectul șamponul ( tratamentul ) anticădere de la gerovital plant? Cam în cât timp?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu am folosit acest șampon cel puțin un an, rezultatele se văd după o lună. Adică, nu îți mai cade atât de mult părul. Nu am făcut mătreață de la acest șampon deloc.
Am folosit și fiole de tratament pentru căderea părului, de la Gerovital și de la Vichy care sunt scumpe și nu și-au făcut efectul.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e foarte bun acest șampon. Își face efectul în primele două săptămâni.