| Anndrreiiutta a răspuns:

Pai amandoua sunt foarte frumoase dar depinde si de culoarea pielii si a tenului si de ce nu si culoarea parului ca culoarea rochiei sa te avantajeze, mie personal imi place mai mult cea verde cu toate ca sunt la fel. Daca ai culoarea pielii mai inchisa bineinteles nici neagra sa nu fii(mai creola este bine) alege-o pe cea verde pentru ca daca ai pielea deschisa si rochia este verde tu o sa pari galbena la fata si palida si nu prea este bine dar daca ai culoare pielii deschisa alege-o pe cea roz. Sper ca ti-am fost de folos. Succe in a alege cea mai frumoasa rochie. Pupici.

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cea verde e mai ok dar eu sincer ti-as recomanda sa o iei pe negru sau bej.

| JolieShopRo explică (pentru KellyGreen):

Multumescwinking, asta era si scopul, sa vedem cam ce se prefera :X

| HolyPotato a răspuns:

Culorile imi plac amandoua, rochile nu prea, dar as merge pe coral happy

| Pufi1999 a răspuns:

Verde

| BlackRoseMary a răspuns:

Prima, culoarea e mai focoasa, in rest rochiile sunt cam la fel

| LolaLollita a răspuns:

Este aceeasi rochie, insa in culori diferite. Eu as alege-o pe cea coral.

| Kasia a răspuns:

Cea verde e mai frumoasa parca, insa o preferam alb-vanilat.

| Katoky a răspuns:

Eu zic ca cea roz e mai buna dar depinde de ce porti...

| JolieShopRo explică:

Va multumesc tare mult pentru ca v-ati facut timp sa imi raspundeti, apreciez :X!

| adreiaandreiuta22 a răspuns:

Nici una >sad