| anonim_4396 a întrebat:

Ce deodorant este mai eficient impotriva petelor si transpiratiei? Am folosit Nivea Black & White 48h si roz si albastru, am folosit si Garnier mineral Intensive 72h si Dove gofresh cucumber & green tea scent, dar nu sunt bune deloc. Vrea doar un deodorant impotriva petelor, transpiratiei si mirosului. Voi ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Eu folosesc de peste 10 ani Rexona Cotton, desi am incercat si alte anitiperspirante, dar acesta mi s-a pare cel mai bun.

| MCG a răspuns:

Nivea Black&White e cel mai bun dupa parerea mea!

| yourprincess a răspuns:

Cea mai buna gama de deodorante din Romania este Rexona! si eu il folosesc si imi place...bineinteles ca trebuie sa te speli in fiecare zi ca sa nu mirosi, si apoi deodorantul!

| paulica960209 a răspuns:

Poti incerca Camil de trandafiri de la Ladys, costa doar 13 lei. Fa-ti cont aici http://ladys.ro/promo/1/MRuzC5ZM si poti comanda

| BiiUtzaa a răspuns:

Buna! Eu folosesc Dove e foarte bun si spariul si rolonul