| AlexAL275 a întrebat:

Ce părere aveți de acestă geacă?- link : https://m.aboutyou.ro/......ar-4384133

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu suport materialu ăsta, parcă ai avea un sac de gunoi pe tine, așa arată.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt oribile hainele din material lucios. nu as purta niciodata

| whatisthis19 a răspuns:

E ok

| ToNightFADE a răspuns:

Foarte frumoasa pentru un Baiat, Materialul iti tine bine de cald, dar sa tii cont ca daca nu porti nimic sub geaca vei transpira foarte mult. Pretul este cam scumpicel dar firma vorbeste din sine, este o geaca pret calitate.