| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre geaca de iarna de la ZARA e ok?

Răspuns Câştigător
| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Eu sincer, nu am o parere buna despre produsele de la Zara.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

În general sunt ok, dar de ce ai da 460 de lei pentru o geacă? Până în 200 cred că e destul. De ce nu 2 de banii ăia? Știu că vrei calitate, dar dacă îți permiți acum o geacă, crede-mă că o să-ți permiți și anul viitor, nu trebuie să te țină până la pensie. Dar oricum o să te țină, gecile în general nu se prea strică.

| aXy99 a răspuns:

Care mai exact? Majoritatea sunt prea scumpe si nu sunt chiar atat de calitative precum ar trebui.

| RAY explică (pentru aXy99):

Aia cu 460 de ron

| Rihhana1 a răspuns:

Este la fel ca oricare alt brend, pretul este mai umflat un pic. Daca ai pus ochii pe o geaca atunci numai astepta.