| Camelutsaa a întrebat:

Buna,TPU! Ce parere aveti despre produsul de la Avon pentru sani, Bust Sculpt Solutions? L-ati incercat? A dat rezultate? Sau alti bani aruncati?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena a mea a incercat. A plins apoi dupa banii dati. Destul de multi. Daca stiam din timp, incercam cel putin sa o sfatuiesc sa renunte, desi ea isi dorea mult sini mai mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon e un nimic care nu are calitate in privinta cremelor si din cate stiu si am incercat nici fardurile lor nu-s parfum, fdt fiind praf. Eu zic sa nu mai arunci banii pe promisiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu merita sa cumperi de la Avon nimic.
Nu-ti da banii degeaba.
Te pup!

| crimena22 a răspuns:

E bun de aruncat impreuna cu toate cremele de genul asta.

| Vreauocripta12 a răspuns:

Toate produsele de genul sunt o pierdere de timp mai ales de la Avon eu zic sa nu dai banii degeaba