| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre şamponul Nivea Volume Sensation? happy

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Si eu il flolosesc happy si imi place; eu cumpar multe produse de la Nivea si imi plac sun multumita de ele.

| Camelisa a răspuns:

Mie personal samponul de la Nivea nu imi face bine, dar in rest produsele din aceasta gama sunt bune.
Pana nu incerci tu nu poti sa stii daca e bun samponul sau nu.
Numai bine.

| Anonimaa77 a răspuns:

E foarte bunwinking Eu folosesc foarte multe produse de la nivea: sampon, crema, sapun etc. Produsele de la nivea sun foarte bune big grin