| Jonsdottir a întrebat:

Care sampon este mai bun pentru volum : Herbal Esencess sau Nivea Volume Sensation?
ThX happy

11 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Nu stiu cum e nivea dar eu am herbal essneces si e super. sunt foarte multumita de el.

| Brigitta a răspuns:

Dintre astea doua as spune Nivea dar e posibil ca parului tau sa-i placa mai mult Herbal Essences big grin

| aDDa_4644 a răspuns:

Cu sampon de urzicibig grin

| Sara a răspuns:

Nici unul!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu zic ca Niveatongue

| BabyPink a răspuns:

Nivea happy

| StaRmAgiC a răspuns:

Niveabig grin adica cel putin la mine da rezultatetongue

| retouchan a răspuns:

Hey! Uite ce zic eu:

Depinde de parul fiecaruia, si probabil majoritatea vor spune Nivea deoarece este o firma mai cunoscuta dar nu se stie!
Eu am folosit nivea si e destul de bun si lasa un miros placut dupa ce iti usuci parul, Herbal Esencess chiar nu am incercat!

Eu ti-as propune sa le incerci pe amandoua si ai sa vezi tu care iti face parul mai voluminos, si care iti place mai mult! Happy New Year!happy=]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit Herbal Esencess si nu mi-a placut dar depinde si de parul fiecaruia.De Nivea habar nu am. Mie mi-a placut unul de la Garnier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa le incerci pe amandoua pentru ca fiecare are parul luiwinking

by JhOsE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am parul subtire, lung si rar; toata viata mea am incercat sa gasesc ceva bun pentru volum ( bine in limita bugetului )big grin... deci Nivea Volume Sensation e minunat, eu il folosesc impreuna cu balsamul spuma si apoi ma usuc cu foehnul cu capul in jos si e "nebunie" ce iese... dar bucuria asta tine maxim o zi jumate sad apoi iar incepe sa se lipeasca de cap sad. Sper sa te fi ajutat cu ceva