| danceisme a întrebat:

Ce pot face pentru a ma ingrasa mai mult? Sunt foarte slaba si mananc foarte putin.Consider ca din aceasta cauza sunt scunda si nu am forme. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca sa mananci mai mult ca altfel nu ai nici o sansa sa te ingrasi.
Poti de asemenea sa faci exercitii de forta pentu a creste masa musculara( genoflexiuni, abdomene, etc).

2 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Cu acelasi problema ma confrunt si eu, din pacate. Mai bine este sa fii mai slabuta daca esti si scunda.

| happyeveryday a răspuns:

Pai si eu sun tot cam asa de fapt sunt inalta si am 48 kg, fac fitness si pentru a face masa musculara trebuie sa ma ingras cam 3 kg.Deci trebuie sa mananci ft mult si cam tot timpulhappy