| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Ce sa mananc pentru a ma mai ingrasa vreo 3 kg? Sunt prea slaba sad!
Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IuliaWd a răspuns:

Daca esti genul de persoana care mananca si nu se ingrasa si vrei sa iei in greutate trebuie sa mananci 5 mese pe zi si incearca sa rontai ceva atunci cand stai degeaba

| Happyintotdeauna37 explică (pentru IuliaWd):

Pai mananc atat de mult si nu ma ingras deloc!

| IuliaWd a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Si eu am problema asta laughing. nu stiu ce sa iti zic eu am reusit sa ma ingras putin in 2 luni cu 5 mese pe zi si in fiecare sambata ma duceam sa mananc ceva de la fast food.

| Happyintotdeauna37 explică (pentru IuliaWd):

Da,dar eu stau la tara. Oricum mananc eu la grasimi cand se taie porcul. happy

| Happyintotdeauna37 explică (pentru IuliaWd):

Apropo, ti-am dat FUNDA.M-am tinut de promisiunewinking

| IuliaWd a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Da. o sa avem ocazia sa ne ingrasam de craciun big grin

| IuliaWd a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Am vazut, multumesc happy

| Happyintotdeauna37 explică (pentru IuliaWd):

laughing Da abia astept

24 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Dar cate kg ai de esti asa de slaba?

| Happyintotdeauna37 explică (pentru dragosbogdan001):

Citeste in intrebare

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Eu am intrebat cate kg ai de esti asa de slaba nu cat vrei sa slabesti!

| Happyintotdeauna37 explică (pentru dragosbogdan001):

Aa... 33! la 13 ani.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Uau! Chiar trebuie sa te ingrasi! Am tot 13 ani, dar am 50 kg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, lasa-te de tigari, si inlocuieste-le cu ciocolata! big grin

| Laura927 a răspuns:

Se numeste Supradyne efervescent si sunt vitamine.
Si nu uita de BigMac-ul de inainte de somn laughing
Nu iti fa griji, mai bine mai slabuta decat Sumo!

| CMarian a răspuns:

Si eu doresc sa ma ingras si manac de 3 ori pe zi mese regulate cu gustari care trebuiesc sa fie bine incarcate caloric dar si nutritiv deoarece ele reprezinta suplimente alimentare

| Mrme a răspuns:

In primul rand sa nu iei pastile de ingrasat ca o sa ajungi pe la 25-30 de ani ca ai sa ai 100 de kg. Poti sa mananci multe grasimi, nu abuziz si nu te mai stresa ca esti prea slaba, altii se chinuie sa se ingrase.

| Cristi94de a răspuns:

Iti zic eu cel mai usor mod de a te ingrasa. Baga in tine o saptamana numa shaorma si o sa vezi rezultate happy.

| Happyintotdeauna37 explică (pentru Cristi94de):

Serios? big grin Deja am dat fundita, dar sa stii ca m-ai ajutat destul de mult big grin

| Cristi94de a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Stai linistit/a, nu sunt aici pentru funde, si pentru a da un sfat bun, asta daca se poatehee hee. Spor la ingrasat.

| Happyintotdeauna37 explică (pentru Cristi94de):

laughing)Mersi. Esti chiar amuzant (in legatura cu ultima parte ) rolling on the floor

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Maninca grasimi dulciuri mult zahar

| Lifar a răspuns:

Jumari din slanina de porc http://www.laurasava.ro/2013/01/09/jumari-din-slanina-de-porc/Te asigur ca nu o sa mai ai probleme. Si inca ceva, mancati taraneste mai fratilor, nu prostii din alea de la dieta! Uita-te la copii de moroseni si ai sa-i vezi rumeni la obraz, plini de sanatate. Alora nu le lipseste dimineata, grasimea intinsa pe paine, si n-au nimica.Nu te mai lua dupa toti dupa toti ciudatii!

| Andraduta2003 a răspuns:

1.Multa paine
2. Grasimi(dar nu prea mult)
Mai poti cauta pe net daca chiar vrei.