Întrebare recomandată | FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU...ce pot folosi pentru a imi disparea semnele lasate de cosuri? multumesc happy

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici un clip care sper sa te ajute, este despre semnele lasate de acnee( cosuri, pustule etc.):
http://www.youtube.com/watch?v=-a6kb8zvDWA

| mona a răspuns:

Incearca crema de galbenele cu arnica

| Farmec a răspuns:

Va sugeram sa incercati crema antiimperfectiuni din gama Gerovital Plant, este o formula special conceputa pentru uniformizarea si redarea stralucirii tenurilor patate, pigmentate neuniform, cu semne ramase de la acnee, etc.
O alta varianta este corectorul de pete pigmentare din gama Gerovital H3 Evolution. Crema decoloreaza petele pigmentare, albeste, reda uniformitatea tenului prin actiunea sinergica a Arbutinei si a Complexului „ AHA Care".
In cazul ambelor produse, tratamentul de decolorare a petelor si de albire a pielii se face de preferinta in anotimpurile cu soare mai putin, respectiv toamna si iarna, asigurand, concomitent cu procesul de decolorare, o buna protectie UV a pielii, prin utilizarea unor creme de intretinere cu factor mediu sau mare de protectie UV.
crema antiimperfectiuni:http://farmec.ro/produse/crema-antiimperfectiuni-18.html
Corectorul pete pigmentare:http://farmec.ro/produse/corector-pete-pigmentare-41.html

| HimoSsa a răspuns:

Sucul de lamie si aloe au un efect extra minunat dacal folosesti doar 3-4 zile dimineata si sara pe un disc cosmetic si te dai pe fata.happy