| AnaAna23 a întrebat:

Ce sa fac pentru parul foarte des,cu mult volum,
. Cand mi-l fac la coafor arata suuper bine,dar cand ma fac eu NU! Cand ma fac cu placa/peria electrica niciodata nu iese cum vreau! Si nu ma deranja daca nu era asa de des! Ce sa fac sa rate mereu frumos,in afara de cand merg la coafor,ca nu pot merge in fiecare saptamana! Ps sunt tunsa in scari+filat si este mediu, ondulat, dar in unele parti drept si muult volum si foarte des! laughing Fuuunddaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Catalina1243 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine si il tin prins din cand in cand. Eu dupa ce il spal il dau cu putin ulei de masline sau de argan si folosesc un sampon de la Syoss, nu altele care dau volum. Si nu mai folosi placa fiindca iti arzi parul.

| AnaAna23 explică (pentru Catalina1243):

Stiu ca mi-l ard cu placa dar mi-l fac foarte rar, il fac mai mult cu peria electrica! Sit u il foarte foarte des si foarte voluminos? Ce efect are uleiulde argan? Ca am in casa

| Catalina1243 a răspuns (pentru AnaAna23):

Uleiul de argan ajuta la hidratare, il catifeleaza si il mai potoleste putin. Dar nu trebuie sa dai mult, cateva picaturi sunt suficiente.

6 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

I-ati din volum

| AnaAna23 explică (pentru KMaddieK):

Cuum?

| KMaddieK a răspuns (pentru AnaAna23):

La friezerie, ii spui sa-ti ia din volum

| AnaAna23 explică (pentru KMaddieK):

Doar cand mi-l coafeaza rata super si maiimi ia din volum, doar atunci