| rbdflloryna a întrebat:

Ce va doriti voi de Craciun?

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

Imi doresc sa ma impac cu persoana la care tinsad.

| rbdflloryna explică (pentru InsaneDoll):

Sper sa reusesti.

14 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Se da funda si pentru astfel de intrebari? raised eyebrows

| rbdflloryna explică (pentru BonneLess):

Nu neaparat... Dar asa am vrut...

| mgtow a răspuns:

Sunt mare pentru cadouri, astept sa ma intorc in tara si sa-mi rezolv treburile care le am planificate.

| Dash a răspuns:

Bani straight face

| silvia3333 a răspuns:

Imi doresc sa pot sa ma impac cu toti cu care sunt certata, sa pot sa trec peste tot cu zambetul pe buze, sa ninga si la noi macar de Craciun, anul care vine sa fie mult mai bun si cu cat mai putine suferinte pentru mine si pentru ceilalti.

| DEBrown a răspuns:

O craciunitabig grin

| adrian2255 a răspuns:

Am 13 ani.Nu vreau nimic special decat sanatate(deoarece este mai buna decat toate).

| rbdflloryna explică:

Sper ca toate dorintele sa vi se implineasca

| mgtow a răspuns (pentru rbdflloryna):

Se vor implini uite motivul: http://idezvoltarepersonala.blogspot.com/......ctiei.html putine persoane stiu acest secret, altele nu cred in asa ceva si habar n-au cate pierd in viata.

| teodora555 a răspuns:

Setul acela de facut parfum

| Yoana3 a răspuns:

Un inel si un aparat de facut poze

| iiFlower a răspuns:

Un yorkshire terrier. :[

| RoBBy5023 a răspuns:

Un Smartphone big grin