| CristinnaF a întrebat:

Buna TPU.Cine poate sa imi spuna si mie ce creme de fata cu protectie solara folositi? Fac un tratament si imi trebuie neaparat crema cu spf.Am tenul mixt, dar care se usuca si in zona T.As vrea sa incerc ceva de la Avene.Ati folosit? Sau stiti ceva mai bun? Multumesc

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc crema intens hidratanta aslavital[farmec] si ti-o recomand ci incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu folosesc asta şi sunt mulţumită.
http://www.farmec.ro/produse/ten/crema-ultraprotectoare-spf-50-265.html
Te pup!

| CristinnaF explică (pentru anonim_4396):

Buna.Da asta am cumparat`o si eu pentru ca am fost incantata ca are spf 50 insa ramana alba pe fata si mi se usuca pielea cand o folosesc.Cineva mi-a spus ca aceasta crema ar fi doar pentru ten normal/uscat.Dar mersi oricum