| bombonica22 a întrebat:

cu ce as putea sa imi bronzez fata putin in afara de : autobronzant, solar sau soare natural pentru ca inca nu a venit vara... ce leacuri sau alte chesti stiti? mai naturale(sunt prea alba la fata si nu vreau sa folosesc fond de ten. ). mutumesc :* funda!

Răspuns Câştigător
| RoxanaM a răspuns:

Buna, cauta la farmacie sau la un plafar ulei de morcov, e la fel ca auutobronzantul ca un efect de bronz doar ca e natural si e si ieftin.

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu prea ai cum sa te bronzezi, eventual s-ar putea cu lumina UV dar nu ai neoane puternice, incearca cu solarul e cel mai reusit.

| fresHZoNe a răspuns:

Cu becu. iei un bec si il ti aproape de fata asa pana simti ca te arde. dai si cu crema de protectie sa nu te radiezi laughing

apoi dai si putin cu bricheta ca sa scapi si de parul de pe corp [scapi si de epilare cu ocazia asta] laughing

| fresHZoNe a răspuns:

Doar imi bat joc de tine si de restul care pun niste intrebari tampite care nu isi au rostul aici! happy

| wildcat01 a răspuns:

Eu am folosit ulei de masline, masand usor. mi-a inchis usor nuanta pielii dar pentru tenul gras nu cred ca este recomandat.
mai este buna si o lotiune cu cafea:preparati o cafea proaspata. Frecati pielea fetei cu un tampon de bumbac umezit in cafeaua proaspat preparata. Aceasta va actiona ca un toner si va fi chiar si un auto-bronzat. sper ca ajuta la ceva