| anonim_4396 a întrebat:

Aaa,as vrea sa ma duc la solar,vreau sa-mi spuneti cele care ati mai fost ce consecinte as putea avea,ca sunt prea alba si deja toti prietenii imi spun asta, as putea sa ma duc de 2 ori la solar si pe urma sa ma bronzez la soare?

Răspuns Câştigător
| Yumiii a răspuns:

Decat sa mergi la solar, sa-ti strici tenul, mai bine mergi la plaja, sau pe deal. :3 Parerea mea~
Solarul poate avea consecinte mai tarziu, o prietena de-a mea, din cauza solarului(asa zice ea) au inceput sa-i iasa niste pete rosii. :/
Soarele e mai bun decat solarul. :3
Sper ca te-am ajutat~~ ^_____^

1 răspuns:
| Tomanecre a răspuns:

Mai bine te-ai duce dimineata la plaja!
Ca e mult mai sanatos decat solarul, care te poate imbolnavi de cancer la piele, mai ales cele din Romania care sunt toate niste ieftinituri de mana a doua!