| Karla2000 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la propria mea cununie civila big grin, nu as vrea un rochie straight face deoarece sunt insarcinata am 37 de sapt.
Eu m-am gandit la niste tocuri si niste pantaloni gen colanti si o camasa bluza.
As vrea sa imi dati niste idei dar sa nu fie cu rochibig grin
Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Http://www.asos.com/......oduct.aspx

http://www.asos.com/......oduct.aspx

Dupa cum observi hainele sunt pentru gravide. Sper ca te-am ajutat.:*

1 răspuns:
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Pai ai putea purta tocuri, dar nu foarte inalte avand in vedere ca esti insarcinatam, un fel de salopeta fashion, alba [adica nu unicata salopeta ci niste pantaloni mai largi impreuna cu un maieu] Sau pantaloni largi si o bluza frumoasa poate cu ceva straluciri pe ea! A da si pantofii sa fie negrii