| CottonCandy a întrebat:

Buna >TPU.; d< Daca mananc mai putin, scot din meniu shaorma, kebab, Mc si tot ce. nseamna fast-food si fac zilnic cate abdomene si genuflexiuni pot, scap pana in iunie de burtica si "depunerile" de pe picioare?laughing Ce altceva imi mai recomandati?:d Precizez ca nu sunt grasa, doar am facut `nitsica burtica.blushing
Funda.:*

4 răspunsuri:
| Jello a răspuns:

Păi e posibil să scapi happy
Ar trebui să mănânci salată!
Şi iţi mai recomand să faci mult sport! Mult mult sport!
Dacă vrei să scapi de burtică! :*
Şi ţi-aş recomanda să nu mai papi de la fast-food!
Pa pa! ^_^

| Daniella a răspuns:

Daca te tii,fi sigura ca ai sa scapi!
Mai adauga si fructe intre mese, sau cand ai tu pofta, si vei reusi :*

| blue95 a răspuns:

E posibil sa scapi. sfatul meu practica sport.mult mult sport.

| iulia_6002 a răspuns:

Pai ar nu trebuie neaparat sa mananci foarte putin mananci de 3 ori pe zi fructe legume si ce este recomandat la dieta si nu mananci intre mese...app faci sport zilnic cel putin 30 de minhappy