| VeveLove a întrebat:

:d vreau sa ma tund dar sincer nu stiu cum; nu vreau scurt gen :bob... dar ork vreau sa-mi scurtez bretonul pana in dreptul nasului, si sa ma tund in scari PS:diferenta intre filat si in scari este asa de mare cum spun unii? dau fundita:X:Xdaca vreti sa vedeti cum am eu parul acum dati add : dienutza96_kiss

Răspuns Câştigător
| alyball a răspuns:

Uite cateva modele, alege ce iti place si mergi la un salon si comanda tunsoarea care iti place mai mult si sa iti stea bine cu ea binenteles:http://www.tunsori-noi.com/tunsori-femei/tunsoare-scari-filata
Http://www.divahair.ro/......i_pe_scurt
si astept funda