| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi colorez tot parul negru cu hartie creponata dupa cate spalari se ia complet culoarea negru(mentionez ca sunt blonda inchis spre saten)...mentionez ca vreau sa il am brunet doar in vacanta de iarna(adica doua saptamani)
Exista vreun decolorant special cu care poti elimina toata culoarea lasata de hartia creponata de pe par cu o singura aplicare?

Răspuns Câştigător
| SabineeZazz a răspuns:

Daca iti colorezi parul cu hartie creponata, ti se va lua culoarea in vreo 2-3 spalari. Culoarea de pe hartia creponata se ia usor. Succes!winking