| Larisa_3441 a întrebat:

De craciun imi doresc o placa de indreptat parul ia-s cere mosului una dar nu este de acord pentru ca imi arde parul.Am una mai lata si as vrea una noua din aceea subtire care sa pot face si bulce.As prefera de la philips gasesc una pana in 70 lei? La mine in oras sunt 2 sau 3 magazine de eletrocasnice si din astea. Ce imi recomandati? Ma duc astazi sa vad ce preturi sunt!

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu ti se pare ca vrei calitate la un pret cam mic?
Eu am placa asta si ti'o recomand pentru. ca e foarte buna si mai ales nu arde, nu degradeaza parul: http://www.emag.ro/......ri--pS2044

Răspuns utilizator avertizat
| alexsok a răspuns:

Ca s anul iti arda parul iti recomand una din ceramica are iubita mea si nu ara parul nici un pic ars(se face odata la doua zile uneori si zilnic)
iar la pret nu cred ca e prea scumpa