| anonim_4396 a întrebat:

E mai buna placa de indreptat parul de la Philips sau de la Braun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa te apuci sa compari firmele care sunt la acelasi nivel, daca ai compara o placa la 30/40 lei cu una Philips/Braun din start si cea mai ieftina placa a lor ar fi peste aia de 30.
Blablabla, eu o am pe asta cu mov de la Philips de vreo 3 ani, merge perfect, am si " inecat-o " din greseala si n-are nici pe dracu, cred ca a costat 90/100 lei si daca ar fi sa se strice tot pe asta as cumpara-o. Indreapta parul rapid, o folosesc zilnic.

http://shop18.pk/......-90000.jpg

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Philips e o firma mult mai recunoscuta pentru produsele lor de calitate.
De aici deduci ca Philips au produse mai bune.
Bafta.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Eu am una de la Philips si mi se pare foarte buna.
Pa!

| ioanadh a răspuns:

Clar cea de la Philips!