| Biencuta_Bianca_1999 a întrebat:

Buna TPU de curand vreau sa imi fac suvite cu nuantator...ce culoare imi recomandati daca am parul de culoare saten inspre blond? Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Saten deschis. Exista o gama larga de nuante de suvite care se potrivesc parului saten deschis. Multe nuante de rosu si blond arata grozav pe culoarea maro deschis, cu toate acestea, daca doriti un look funky si indraznet, incercati suvite blonde stridente.

Daca iti suvitezi parul pentru prima data, nu numai ca trebuie sa te gandesti la culoarea naturala a parului, ci trebuie sa iei in considerare si culoarea ochilor si tonul pielii. aceasta sa se amestece cu cea pe care doriti sa o aplicati pe suvite.
Iar suvitele blonde aurii rozalii sunt o alegere excelenta pentru satenul tau deschis, suvitele castanii deschise si cele blonde aurii deschise se amenteca excelent cu parul saten auriu, caruia ii ofera un aspect foarte natural. sper ca ti-am fost de folos! Funda plis.

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Saten inchis.

| RDariaa a răspuns:

Poti sa incerci suvite brunete sau saten inchis daca vrei ca parul tau sa para mai inchis la culoare si sa se vada o diferenta mai mare sau un blond, roscat daca vrei doar o mica schimbare. Eu totusi as zice prima variant, un brunet sau un saten mai inchis. Ar arata bine dupa parerea mea, sper ca te-am ajutat!:*

| Aadaa a răspuns:

Roscat

| Aadaa a răspuns:

Roscat happy