| DanceIsMyLife a întrebat:

E URGENT! Maine dimineata(pe la 10) e ziua unuia din cei mai buni prieteni de-ai mei. Problema e ca e la water parc straight face. Iar eu de vreo jumate de an ma chinui sa slabesc,am slabit,dar inca nu sunt la greutatea la care vreau. Multi imi spun ca arat bine, dar mie inca nu-mi place. Si probabil nu as spune ca sunt grasa, daca baiatul pe care il plac nu ar spune asta. Oricum... sunt ceva trucuri cu ajutorul carora pot sa par mai slaba sau sa am burta mai plata?(acolo e si acel baiat) FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| EuNumaiEuNumai a răspuns:

In culorile mai inchise arati mai slaba,mai ales in pantaloni sau blugi stramti,bluzele stramte nu sunt indicate,dar avand in vedere ca mergi la wather parca nu cred ca vei merge in blugi si bluza,iti vei putea lua un tricou mai largut,daca vrei pe umar,si niste pantaloni scurti,se poate si stramti,sau pantaloni trei-sfert,costumul de baie ti-l alegi cum vrei,dar nu prea poti ca un costum de baie sa te arate slaba,te arata asa cum esti,daca vrei un bust mai mare,i-ati costum cu pusap,sper ca te-am ajutat :*,daca te place acel baiat, te accepta asa cum esti, nu trebuie sa te schimbi ca sa te iubeasca un baiat, trebuie sa te accepte asa cum esti, si cu bune, si cu rele