| fobie de mate a întrebat:

Am 13 ani, 1.65 si 53 de kg. de la 60 de kg am slabit la 53 in trei luni. totusi sunt grasa? acum mai toti imi spun ca arat prea slaba. sa mai slabesc sau ce sa fac?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| camelia1812 a răspuns:

Mno si eu am tot 13 ani si 1. 67si am 57 kg...nu esti dellloc grasawinking

13 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Imi zici te rog si mie cum ai reusit sa slabesti?batting eyelashes

| Suzy a răspuns:

Sa ramai asa cum te simti tu mai bine

nu trebuie sa te iei dupa gura lumii

| cucalic a răspuns:

Dar cum ai facut sa slabesti? arati bine pentru inaltimea tea.nu te m-ai ingrasa! ramai cum esti si mentinete asa?!

| powergirl a răspuns:

Dupa mine arati bine asa cum esti in plus ca esti si inalta si apoi tu trebuie sa te simti bine in corpul ta daca tu te vezi frumoasa si altii te vor vedea daca tu te vezi urata si altii te vor vedea urata asa ca admira-te sa te admire si altii

| wanda a răspuns:

Nuuu cum draq sa fi gras la 1. 65 si 53 kg?
eu am 13 ani 1. 55 si 45 d kg...deci...
NU ESTI GRASA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai slabesti...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti grasa

| Alice_6278 a răspuns:

Sfat dupa parerea mea esti normala.nu cared ca trebuie sa mai slabesti deoarece nu faci bine organismului.nu incerka sa faci nimic de ex sa tzii dieta sau alte prostii fii asa cum esti de la natura.asculta sfatul meu si nu uita ca in aceasta lume nu exista nici un om perfect asa ca toti avem defekte.

| BilliOnaire a răspuns:

Buna :* as vrea sa stiu cum ai reusit sa slabesti happy. contacteaza'ma aici : anairda_auaets

| BabyLove_7970 a răspuns:

Sunt sigura ca nu esti nici grasa nici prea slaba... eu zic ca arati bine... imi poti spune ce ai facut ca sa slabesti? dupa ce ai slabit nu ai tendinta de a te ingrasa la loc?

| Anonimm8703 a răspuns:

Pot sa ta intreb cum ai slabit asa mult?

| deeajustinx a răspuns:

Depinde cum te simti tu. eu am 1, 66 si 46 kg. lumea e rea. daca mie acum imi spun ca sunt grasa. Si ce e mai rau este ca am devenit obsedata de ce spune lumea despre mine si numai despre parerea lor tin cont. Si e foarte gresit.

| alexa90_5709 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta si toti imi ziceau sa mananc. Dar eu nu vroiam pentru ca daca te vei ingrasa iti va fi mai greu in viitor sa dai jos.Asa ca ramai cum esti.