| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.......Este ok sa ma imbrac in blugi(normali sau rupti) si pantofi cu toc.happySi o geaca(imitatie de piele) cand merg la teatru.Sau daca nu e bine asa spuneti-mi cum sa ma imbrac.

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Ce-mi place cum vin asortate:X, da poti sa te imbraci asa, dar zic sa iti iei blugi normali, ca cei taiati nu prea merg la teatru.Cu pantofii cu toc nu-i problema, poti sa ii iei fara niciun deranj.
Sper ca te-am ajutat happywinking!

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Măi, te îmbraci cum vrei.
Nimeni nu ar trebui să-ţi spună cum trebuie să te îmbraci şi cum nu, totuşi tu ai stilul tău, eu am stilul meu. Şi, însă sunt două stiluri total diferite.
În plus, da, este bine să mergi îmbracă cum ai spus la teatru. Dacă tu te simți bine, de ce nu?

| Adecriss26 a răspuns:

Cel mai bine te imbraci cu ce te simti tu comoda..De exemplu niste blugi simpli, niste expadrile [sau tenesi], un tricou si geaca!:*