| sagag a întrebat:

Buna TPU eu vreau sa imi iau o trusa de coafat Remington.Dar nu stiu daca aceasta este buna Trusa de coafat Remington MultiStyle S8670. Va rog sa imi spuneti.Ce parere aveti? Este buna? Daca nu puteti sa imi sugerati alta trusa de coafat de la Remington sau de la orice alta firma. Uitati aici linkul http://www.remington.ro/trusa-coafat-remington-multistyl e-s8670-27.

Răspuns Câştigător
| izabela2013 a răspuns:

Heii..Cumpara-l cu incredere este foarte bun. Il am aproape de un 1 si vreo 3 luni si chiar sunt mandraa de el, si-a meritat banii. Eu una sunt foarte multumita de ea, deoarece nu mai trebuie sa merg la coafor pentru a-mi aranja parul. Cel mai mult sunt incatata de ondulator, creaza foarte rapid bucle draguute. In concluzie numai sta pe gandurii si fuuugi :*.