| sagag a întrebat:

Buna TPU eu vreau sa imi iau o trusa de coafat Remington.Dar nu stiu daca aceasta este buna Trusa de coafat Remington MultiStyle S8670. Va rog sa imi spuneti.Ce parere aveti? Este buna. Daca nu puteti sa imi suferati alta trusa de coafat de la Remington sau de la orice alta firma. Uitati aici linkul http://www.remington.ro/trusa-coafat-remington-multistyl e-s8670-27.

Răspuns Câştigător
| Georgette24 a răspuns:

Nu recomand. Capetele se incalzesc foarte greu. E mai eficient sa-ti iei separat placa, ondulator, etc. Mai ales de la Remington din editia Pearl.Sunt superbe, isi fac treaba