| ZeePinkStar a întrebat:

Buna TPU :] fetele care va epilati cu benzi cu ceara, de la ce firma folositi produsele? Sunteti multumite:]

Răspuns Câştigător
| VisinaDinVisinata a răspuns:

Buna! Folosesc benzi de ceara de la Strep, (e o cutie roz cu 20 de benzi) si sunt foarte multumita. O banda se poate folosi si de 3-4 ori daca se reincalzeste, deci e si economic happy.

Bafta!

2 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Buna Eu folosesc benzile de la Veet si sunt extrem de multumita de ele!

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Cele de la Veet care sunt foarte bune iar parul creste destul de greu.