| ScottishPrincess a întrebat:

Buna TPU! Imi poate recomanda cineva o stampila pentru unghii transparenta de calitate si usor de folosit?

Recent am cumparat o matrita pentru unghii, o stampila transparenta si o oja de la aceiasi firma ( KitUnghii.ro)Dar din pacate stampila transparenta nu merge sub nici o forma. Imi poate recomanda cineva cu mai multa experienta in acest domeniu o stampila care chiar functioneaza?

Răspuns Câştigător
| IEpurasPufoSS a răspuns:

Recomand MoYou London.
Sunt foarte de calitate toate produsele si chiar foarte usor de folosit.
Nu sunt sigura dar probabil au si stampile transparente.
In afara de astea ti-as mai recomanda sa arunci un ochi si pe la Born Pretty, Bundle Monster, Konad si mai ales Winstonia (brand-ul meu preferat de nail art, unul dintre cele mai bune)