| anonim_4396 a întrebat:

In ce magazin din Arad si Timsioara pot gasi tenesii Converse all star? Banuiesc ca doar in mall, dar problema e in care magazin. Va rog sa nu imi dati linkuri, pentru ca nu vreau sa cumpar de pe net.

3 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

In Galerie, in Timisoara gasesti, eu de acolo mi-am luat o pereche visinii, is aproximativ toate marimile si culorile.

| Leocerba a răspuns:

In Office Shoes au incaltaminte de la Caterpilar, Tommy Hilfiger, Rocket Dog, Diesel dar aduc rar si de la Converse. Office Shoes din mall Tm.
Pe Vasile Parvan 14 ...sau 16? sunt marfuri de la Converse.

| crissa20 a răspuns:

Incearca in mall in Timisoara, nu mai stiu exact cum se numea magazinul, dar in orice caz o sa gasesti:*