| anonim_4396 a întrebat:

In weekend mai merg pe la strand cu prietenii. Pe acolo se afla si un baiat de care-mi place, si nu stiu cum sa-l abordez. Ce costume de baie aveti voi? [poze, va rog! ] Am avut cotume de baie dragute, dar parca in nici unul nu m-am simtit extraordinar. Am dat jos burta. Dar pe picioare am putina celulita in zona inghinala. ce exercitii a.ti facut voi si au dat roade? Funda mare!:*

3 răspunsuri:
| Roxxxannna a răspuns:

Heei. Stai calma, nu te agita asa. nu ai de ce sa fii speriata. costume de baie, ia-ti unul negru, atrage soarele, date cu ulei pe picioare, sa atragi priviri smug. In privinta celulitei. mergi cu rolele, cauta pe net cursuri de fitness, mergi dimineata intre 7-9 la alergat cu fetele. Eu cam asta fac, si am slabit aprox 7-8 kg in 2 saptamani, tot alergand, da eu ma tin serios... si vad ca da roade'. Si inca ceva, lasa frica la o parte waiting! Te duci, te bagi in seama, jucati un voley ceva... va balaciti, mancati seminte. schimb de pareri. si tot asa, fundabig grin:*?

| cHoCollaTeFllory a răspuns (pentru Roxxxannna):

Multumesc foarte mult:* Imi dai id-ul tau?

| Hyōhaku a răspuns:

Roxy daca e baiat trebuie sa te duci la el si te bagi in seama cu el si dupa aia daca e decurg lucrurile de la sine. Daca tie frica sa te bagi in seama cu el joaca si tu voley cu fetele pe acolo sau ceva de genu si scapati mingea din "greseala" pe langa el si te duci tu dupa ea.
Am vazut multe fete facand asawinking