| Emiiicrazy a întrebat:

Buna tpu.Intrebare pentru fete.Am masurat sanii cu centimetrul si am cam 90 cm.Ce sa port bustiera sau sutien? Acum o luna mi-am cumparat bustiera si port.Dar nu stiu daca sa port sutien. Adica vad copii care poarta si sutien la varsta mea. Mentionez ca am 13 ani jumate. Funda pentru cel care raspunde sincer.

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Bustiera e cea mai buna pentru varsta ta. Sutienul nu iti lasa libertate si cateodata e chiar incomod.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bine ar fi sa porti bustiera, sutienul lasa-l pe cand mai cresti

| BluishAngel a răspuns:

Hey.Cel mai bine poarta bustiera happy Sutienul nu lasa libertate sanilor si nu este asa de sanatos. Daca ai un piept frumos, este de ajuns sa porti o bustiera.Te pup!

| madycumada a răspuns:

Hmm. E mult mai bine daca poti bustiera, iti da mai multa libertate, e mai usor de purtat. Sutienul. nu ti l-as recomanda inca. Si eu la varsta ta purtam tot bustiera si e mai buna daca ai un piept frumos. Bafta!

| Iuliana186 a răspuns:

Eu am tot 13 ani, şi port sutien de aproape jumătate de an. îmi cumpăr mărimi mici.