| Didi908 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce fond de ten imi recomandati dintre La Roche Posay Mattifying Mousse si Mat Touch de la Flormar? Ati incercat vreunul? Care acopera mai bine si care confera un efect matifiant?
PS: Am ten acneic si exces de sebum mai ales in zona "T"
Multumesc! Fundita :*

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Nu le-am incercat pe niciunul dintre cele mentionate de tine, insa am destul de multe produse la roche posay si sunt foarte multulita de ele, este intr-adevar o marca de incredere. de cele de la flormar nu stiu ce sa zic, stiu doar ca au niste blash-uri foarte bune. e ti l-as recomanda pe primul, dar repet, nu le-am incercat din pacate. pentru matifiere ia-ti o pudra matifianta, iti recomand Stay Matte de la Rimmel. este cea mai buna pudra din toate timpurile, si este chiar ieftina laughing

| Ella192 a răspuns:

Personal iti recomand la poche posay, pentru ca este o marca conceputa special pentru tenul acneic. Vei ramine multimita pentru ca este un fond de ten de calitate si care isi merita pe banii.

| marinelamarin a răspuns:

Eu iti recomand cu mare incredere fond de ten de la maybelline.costa cam 50 de lei.dar este foarte bun.acopera si este rezistent.eu doar din acela folosesc.doar incearca-l si nu vei regreta. funditakiss?