| WoNdErFuL99 a întrebat:

La noi la scoala se face o piesa de teatru si eu interpretez rolul profesoarei, dar nu stiu cum sa ma imbrac.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Pai parul strans coc, o pereche de ochelari, o camasa alba si o fusta ceva de genu' http://shopping.flu.ro/......68324.jpg.

2 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Pune-ti niste ochelari un aratator fii rea!
Succes!

| Maya2003 a răspuns:

Pai,imbracate cu o fusta dreapta si lunga cam pana dupa genunchi si o camasa cu o vesta stransa la burta niste ochelari pusi pe nas si in picioare cu niste pantufi cu foarte putin toc de genul care purtau bunicile noastre