| Anonime a întrebat:

Hei! Buna tuturor! Am o nedumerire:in curand va incepe scoala si eu trec clasa a8-a si nu prea stiu cum sa ma imbrac.Ma puteti ajuta? Daca imi dati si poze dau si eu fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| darii a răspuns:

Heei. Si eu trec pe clasa a 8a si mi-ar face placere sa te ajut.
Dupa parerea mea ai pueta opta pentru ceve "retro" ca tot e in tendinte anul acesta. Ti-ai putea achizitiona o camasuta in carouri sau dungulite deasupra careia ai putea pune o vestuta din acelea de care se gasesc mai nou in New Yorker, sau o curea asorta camasei. Ti-ai putea lua pantoloni de un albastru deschis la culoare, cu tur lasat in jos sau normali. Ca incaltaminte opteaza pentru o pereche de cizme de vara sau chiar pentru o pereche de tenisi putini mai eleganti. Parul lasa-l pe spate. Ai putea apela la un luciu de buze roz deschis |Yves Rocher, 14 lei| sau o culoare Nude daca esti bronzata. Pielea ti-ai putea-o face cu o lotiune de corp hidratanta ca sa ii dai o stralucire aparte. Pe pleoape te-ai putea face o putin tus negru. Vei arata cu totul si cu totul minunat!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai femeie ce ti-e asa greu sa intrebi imbracate asa cum te-ai imbraca cand ai merge la o petrecere nici prea exagerat dar no macar acolo sa arati bine

| foxi a răspuns:

Asta te preocupa pe tine? mergi la scoala sau la modeling?

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cum sa te imbraci? Decent, ca e deschidere de an scolar. Nu parada de moda happy Intr-o camasuta alba si in fustita.

| xXAMAXx a răspuns:

Poti sa te imbraci in ceva comod chic dar totusi clasic.

| peaRls a răspuns:

Buna. ok inteleg prin ce treci pentru ca si eu aveam aceeasi dilema.in general la scolala genereala sunt unele reguli impuse de profesori (pe care elevii nu prea le i-au in serios). in principal ce ti-as recomanda eu este sa optezi pentru un outfit care te reprezinta si sa nu copiezi in detaliu tinute. un bulg asortat cu o camasa nu foarte obraznica dar nici grannie, un tricou +in picioare in principal tenesi, etc.nu uita de accesorii precum esarfe, inele(cele mari in forme foorale sunt cele mai apreciate), coliere, ochelari de soare... ce vrei u in principal.mult succes!