| HeartOfLilith a întrebat:

M-am vopsit roscata de curand.ei bine nu mi-a iesit tocmai culoarea pe care vroiam sa o am. asta datorita faptului ca nu m-am decolorat, ci m-am vopsit direct pe culoarea mea neaturala:saten. va rog daca stiti sa imi spuneti ce vopsea..si ce nuanta de roscat imi recomandati pentru a-mi iesi un rosu aprins.un rosu UV chiar. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| msweety a răspuns:

Mda asa e.de la decolorat se arde foarte rau. Poate daca incerci alt salon.

2 răspunsuri:
| msweety a răspuns:

Eu zic roscat intens.dar de ce nu te duci la un salon? acolo sigur o sa obtii culoarea dorita.

| HeartOfLilith explică (pentru msweety):

Unde am fost la salon.mi s-a spus ca decolorarea este necesara..nu vreau sa il decolorez.

| msweety a răspuns (pentru HeartOfLilith):

Mda asa e.de la decolorat se arde foarte rau. Poate daca incerci alt salon.