| oNuTzA_9405 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Vreau sa impresionez un baiat. Imi spuneti si mie va rog cum as putea sa imi fac si eu parul funda pentru cel care imi da coafura ideala. Apropo nu am parul chiar foarte lung, cam pana sub sani.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Babs a răspuns:

Indreaptallove struck

| Céline7 a răspuns:

Nu cred ca ar fi cazul sa-ti faci o coafura cel mai bine e sa fii tu insuti asa vei avea multi admiratori daca el te place sigur iti va spune

| aditza_4547 a răspuns:

Depinde ce fel de fete ii plac si baiatului respectiv cele cu parul lung, mediu, scurt ori cum eu zic sa cauti pe net cuafuri pentru par mediu si sa o alegi pe cea care te avantajeaza pentru ca nu conteaza cum ai parul prins daca nu te prinde stilul cuafuri pe un baiat nu l intereseaza coafura ci felul in care iti sta parul