| MariaBeatrice a întrebat:

Buna TPU :*:*:*
Maine am serbare si am nevoie sa am o coafura de fetita mica.
As vrea niste tutoriale sau daca sunt coafuri mai simple sa imi dati poze
Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Petrus_Larisa_1990 a răspuns:

Pai. poti sa iti faci o codita impletita si sa iti pui floricele adevarate sau false in coada, ar arata super, dar daca nu iti convine da pe google imagini si scrie cuafuri pentru copi. FUNDA!:*

7 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Fa-ti doua codite...impletite,una in stanga, una in dreapta, stii tu cum.

| Crucified a răspuns:

O coada super tare!

| xAmyx a răspuns:

Tiai putea face 2 codite

| Petrus_Larisa_1990 a răspuns:

Daca vrei de fetita mica iti recomand sa iti faci 2 codite (daca vrei pot sa fie si impletite) si sa iti pui niste agrafe colorate.
funfa:*:*

| MariaBeatrice explică (pentru Petrus_Larisa_1990):

Mmm... M-am gandit la aceasta coafura dar celelalte fete din clasa cu mine is fac doua codite si doamna a zis sa nu fim toate cu parul prins la fel. Mai stii si alta coafura?

| alexandra1993 a răspuns (pentru MariaBeatrice):

Fantana arteziana sau palmier, erau la moda pe vremea cand eram eu la gradinita rolling on the floor