| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Maine avem o activitate cu gatit la scoala in care o sa participe si clasele mai mari si clasa baiatului de care imi place. Am o mica-mare problema. Mi-au aparut doua cosuri mari in barbarbie si sunt rosii si oribile. Cum pot scapa de ele rapid? Daca dau cu fond de ten o sa fie tot umflate. Va rog, spuneti-mi niste sfaturi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

In ''barbarbie''?
Pasta de dinti, rondele de usturoi, spirt, zeama de lamaie, crema antiacneica.