| bestmusik a întrebat:

Merge combinatia dintre camasa de blugi si sacou albastru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui sacou, pui o camasa clasica, nu din blugi. O astfel de camasa se poarta singura, vara, in calatorii sau la iarba-verde.

| bestmusik explică (pentru anonim_4396):

Dar cu tricou crem merge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bestmusik):

Albastru cu crem, cam greu. Depinde de nuante. Oricum, e mai bine decit cu camasa de blugi.

6 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Astea sunt gusturile tal eu as combina camasa albastra cu un sacou galben

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Nu cred ca da... este cam urat! :*

| ξЖЗღÃñÇàღεжз a răspuns:

Depinde de culoarea blugilor eu iti recomand sa iti iei niste blugi albastri pentru a se asorta cu sacoul

| FlowerPowerArrow a răspuns:

Cred ca ar fi cam mult albastru. Incearca cu un sacou negru si pantaloni din piele.