| Andreea9595 a întrebat:

TPU! Multe fete mari din scoala mea poarta bocanci. Mi-am luat si eu o pereche acum o zi (neagra, cu blanita si care imi stau bine). As vrea cateva idei cum le-as putea asorta. Dau fundoaie pentru cel mai complex si bun raspuns!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| EllaBăăăăă a răspuns:

Hm thinking
Colanti,helancă albă {sau bej},cu un pulover negru pe deasupra helăncii şi mai vezi tu, geaca, dar banuiesc că o dai jos in clasă :]]. Mai pui tu un lănţişor pe deasupra la helancă, care sa iasa in evidenţă, in fine accesori şi cam asta e thinking
Că din cate ştiu încă e obligatorie "uniforma".
Şi mai vezi tu ce mai pui pe sub colanţi, un dres ceva. :-s

| 박소연 a răspuns:

Poi...daca sunt negri cu blanita alba ia-ti niste pantaloni negri mulati si o bluza alba frumoasahappy