| anonim_4396 a întrebat:

O cunostinta de-a verisoarei mele s-a tuns acum cateva zile foarte dragut, si ii sta foarte, foarte bine. E ceva de genul scurt pe deasupra, insa lungimea i-a pastrat-o, si i-a conferit mai mult volum.Genul acesta de tunsoare l-am mai vazut la multe fete.As vrea si eu sa ma tund si eu la fel, insa nu stiu cum sa-i explic coafezei, si ma tem de faptul ca ar putea sa-mi ia gresit. Daca stie cineva cum se numeste aceasta tunsoare, sau cum as putea sa-i explic coafezei cum vreau sa ma tunda il rog sa-mi spune si mie.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| byaa a răspuns:

Spune-i sa-ti faca volum sus, si sa-ti tunda in scari, iar apoi sa ti-l fileze fara sa se atinga de lungime.
Bafta :*

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ceva de genul cum e tipa de la nr 5¨? Poti sa ii spui ca vrei sa te tunzi in scari si ii arati de unde pana unde sa-ti ia mai mult din par sa-ti confere volum iar de lungime sa nu se atinga

http://www.divahair.ro/......_primavara

| BruneTTe a răspuns:

Pai spune-i verisoarei tale sa ii faca o poza fetei aleia [ din profil, din spate si din fata] si asa vei fi sigura ca coafeza stie ce vrei.
hee hee

| Derye a răspuns:

Nu mai bine iti faci tu ceva original?
Nu de alta, da' sa nu zica: uite'o si p'aia, care ma copiaza.

...nah, asa e in trend sa zici printre pustoaice.

| LostInDreams a răspuns:

Dupa cate spui tu cred ca este bine cunoscuta tunsore bob la par lung.Nu am gasit o imagine exacta pe net, dar cred ca este un fel de tunsoare bob in scari, sau in trepte depinde. Explica. i cum ne.ai zis tu noua acum, coafeza sigur are experienta, sau cum spune Ourano du. te cu o poza de. a verisoarei talehappy. Succes!

| KatherineSparks a răspuns:

Si-a filat parul.
Asa mi-am facut si eu. Succeswinking

| Isabellblablabla a răspuns:

Asa si daca eu vreau la fel? Fii tu MAI original/originalawinking Eu vreau sa fiu ca ea.Fii tu mai destept/desteapta decat mine si fii mai altfelwinking. Si uite vreau sa zica,(virgulalaughing ca o copiez, OK? happy

| LaLalaaa a răspuns:

E ceva de genul Punk
thinking

pai fai mai bine o poza cunostintei respective sau chiar mai multe poze si arata'i coafezeiwinking

asa am facut si eu acum cativa anibig grin

:*happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost si eu tunsa asa. Spune-i sa. ti taie din calota ( parul ala de deasupra, care va veni mai scurt).