| blue_5604 a întrebat:

Buna :X vreau sa imi fac o tunsoare noua si ma gandeam sa ma tund ca Sore Mihalache dar nu stiu cum sa ii explic coafezei.
Funda!

6 răspunsuri:
| Callme a răspuns:

Scoate la imprimanta o poza cu ea si arata-i-o coafezeithinking

| Biankka a răspuns:

O tunsoare gen bob, cu cararea in doua parti-una mai mare, una mai mica.asa cred ca e... sper ca te-am ajutata!

| ghicicinesunt a răspuns:

Sal,este simplu downloadeaza o imagine cu ea si arata-i coafezei si spune-i ca asa vrei sa te tunda, dai funda puppy dog eyes

| DaNuTzZzELUL a răspuns:

Poti sa-i duci o poza

| laurawq a răspuns:

Arata-i o poza trageo la imprimanta daca nu ai du-te la serviciu la paritii tai
dai funda puppy dog eyes

| cosmina2001 a răspuns:

Poti sa descarci o poza..de pe facebook si sa o tragi la imprimanta! Daca nu ai imprimanta, no problem! Spune-i ca vrei o carare gen bob, pe o parte mai scurta, pana pe sub ureche si cealalta apropae de umar. Tunsoarea sa fie putin mai baietoasa si cu carare mai intr-o parte.Sa stea drept tinta, ca si cum ar fi cu gel.
Sper ca te-am ajutat