| anonim_4396 a întrebat:

pentru fete. Eu mi-am comandat de pe acest site okazii.ro placa InStyler. Celor care va place aceasta placa si vreti sa o cumparati la un pret mai convenabil fata de cel de la Tv, dar nu stiti cat de buna este placa, Daca vreti lasati-mi id-ul si cand imi ajunge placa InStyler acasa si o voi folosi, o sa va spun cat de buna este, si daca o sa vo recomand si voua.

Răspuns Câştigător
| maxcell a răspuns:

Dl.daniela chiar e super placa si te rog sa-mi spui cat de buna este