| AnotherWorld a întrebat:

Stiti cumva daca placa InStyler este buna asa cum se spune la tv?! Intrebarea asta este in special pentru cei care si-au comandat! Vreau sa stiu daca e buna ca m-am gandit sa-mi comand! Raspunsuri urgente, va rog! Funda+vot

2 răspunsuri:
| nupebunezau a răspuns:

Da este super buna, eu o folosesc si da rezultate despre cum spune la tv.

| herringburden a răspuns:

Vreau sa stiu daca e buna ca m-am gandit sa-mi comand! Raspunsuri urgente, va rog! Funda+vot https://slopegame.net