| euu0 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes peste 2 saptamani merg la o nuntahee hee Imi puteti spune si mie niste magazine cu rochii frumoase din Iasi? dau funditabatting eyelashes (nu vreau site-uri)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Mall, dacă ai la tine în oraș.
Pa, pa.

| euu0 explică (pentru Legiuitoarea):

Normal ca este big grin eu voiam ceva exact.n-am chef sa umblu ca 'nebuna' din magazin in magazin, sau din mall in mall. mersi oricum happy

| michelia a răspuns:

Depinde si citi bani ai si ce virsta.

Pentru mine, frumoase se gasesc la Nissa ( Palas si Carrefour Felicia), Guara ( Iulius si Palas Mall ) si mai ieftine la Triad ( Moldova Mall si Carrefour Era).
Acum sint si destule reduceri la ele ( mai putin la Guara, care e foarte scump in continuare).

| euu0 explică (pentru michelia):

Mersibatting eyelashes am 23 de ani. buget amhee hee dar mai mult de 3-4 milioane nu as da pe o rochiehee hee care o port maxim de 2 orihee hee multu de raspunsbatting eyelashes

| michelia a răspuns (pentru euu0):

La Triad gasesti frumoase si cu 1 milion sau mai putin.

| euu0 explică (pentru michelia):

Si unde vine Triad? (adresa exacta) daca vreibatting eyelashes

| michelia a răspuns (pentru euu0):

La Moldova Mall etajul 1, langa scarile rulante. E destul de clar acum?: )

| euu0 explică (pentru michelia):

Foarte clarbatting eyelashes mersi mult

| brandsfashion a răspuns:

Buna, poti gasi multe rochii frumoase si chiar la redueri in www.outlet-mall.net, gasesti toate brandurile de pe la noi dar la preturi reduse. http://outlet-mall.net/outlet/category/outlet-femei/rochii/